Hønsehauk som bader er råstilig, men. Det er et men. Mosen som er tilrettelagt i bakgrunnen forteller om litt for mye et arrangert bilde. Uten den rotete mosen ville bildet falle veldig i smak hos meg.
Spennende tolkning av dagens konkurranse-tema! Et bilde som fanger øyeblikket, hvor det noe kaotiske miljøet og speilingen i bobla understreker fortellingen.
En ung havørn i ei real snøbyge. Snøværet kommer godt fram mot den mørke bakgrunnen. Bildet inneholder bare brungule jordfarger og gir et litt dystert inntrykk. Personlig ville jeg hatt litt mer luft i underkant av bildet.
Libeller er vanskelig å få i fokus i lufta, her har fotografen truffet blink. Den er bra plassert i bildet. Litt forstyrrende bakgrunn, kunne gjerne dempet det lyseste.