view: elements/_bootstrap_header_css.php
view: menus/_default.php

Anne Westad

1
Intimt landskap
Hederlig Id:1081
Fotograf: Anne Westad
Fin komposisjon og utnyttelse av lys og skygge. Motivet ligger i skyggen, mens oppmerksomheten trekkes mot sollyset
2
Museører
Uplassert Id:1082
Fotograf: Anne Westad
3
Vinterlys I
Uplassert Id:1167
Fotograf: Anne Westad
Stilfullt bilde. Fint gjennomført, men konkurrerer med mange landskaper denne gang.
4
Vinterlys II
Uplassert Id:1168
Fotograf: Anne Westad
Her blir det pluss for dybde. Beskjæringen av trær i forgrunnen (/innrammingen) virker litt tilfeldig på meg og litt dødt lys..
5
Endelig vår
Uplassert Id:1322
Fotograf: Anne Westad
6
Ivrig maur i vårsola
Uplassert Id:1323
Fotograf: Anne Westad
7
The Dance of Death
Uplassert Id:1446
Fotograf: Anne Westad
Et fint bilde. Men med tanken på temaet av konkurransen hadde jeg gjerne sett mer av omgivelsen. Ved bruk av en vidvinkellinse kunne bildet kanskje ha vært interesantere.
8
Den tar jeg
Uplassert Id:1447
Fotograf: Anne Westad
Fint bilde, men synes at bildet passer ikke godt til temaet av kunkuransen, da det er ikke klar sammenhang mellom motivet og omgivelsen.
9
Uvær i vente
Hederlig Id:1530
Fotograf: Anne Westad
Spennende bilde, hvor kontrastene kommer godt til syne. Motsetninger blir en helhet. Svart med hvitt i seg, og hvitt med svart i seg. Godt sett. Litt usikker på regnet, men uansett et flott bilde.
view: common/credit_footer.php
Photojury er utviklet av Geir Arnesen, v2.0 - 951a2bb1
view: elements/_bootstrap_footer_js.php