Fotokonkurranse BioFoto Resultat 2019

Årets fotograf 2019: Kåre Johansen

BioFoto og Interfoto gratulerer med tittelen årets fotograf og 1. premie

Kåre Johansen (BioFoto Østlandet) fikk totalt 21 poeng i år.

Årets fotograf får i tillegg 10 bonuspoeng, totalt havner Kåre Johansen på 31 poeng.


Poengsum sammenlagt runde 1 og 2 for 2019

KåreJohansenØstlandet31
JanNordvålenIndre Østland19
Jarle I.KvamSørlandet15
HeidiMellingenØstlandet15
SylwiaGrabinskaMidt-Norge14
TommyAndreassenNordland13
Jan-RuneSamulesenIndre Østland12
ElisabethSyvertsenSørlandet12
MAGNARLIENMidt-Norge11
BorgnyHålandRogaland9
Stein KristianMartinsenØstlandet9
LARS ANDREASDYBVIKMidt-Norge8
JARLELUNDERogaland8
Finn ArneMortensenNordland8
BjarkeAndersonØstlandet7
EvaFrisnesMidt-Norge7
Ebba T.JenssenNordland7
BenteR. DybeslandSørlandet7
HelgeSøgnebottenHordaland7
NinaJonssonØstlandet6
ArnfinnMalmedalMidt-Norge6
Wenche Anita LDahleMidt-Norge5
KjerstiHolstØstlandet5
OddmundKjøsnesSunnmøre og Nordfjord5
Odd EgilBakkenIndre Østland4
NILS J.TOLLEFSENRogaland4
GeirAntonsenNordland3
MaritFlatåsMidt-Norge3
BjørnHaslerudØstlandet3
ToneHeggelundSørlandet3
Eigil B.JensenØstlandet3
RonnyNilsenØstlandet3
JanetSaurØstlandet3
Thor-ArthurDidriksenTroms og Finnmark2
Sven ErikFredriksenNordland2
Jan SivertHauglidØstlandet2
MiaHusdalNordland2
BritIndahl LandeSørlandet2
HåkonLangmoTroms og Finnmark2
GeirLudvigsenIndre Østland2
KnutMørkhagenNordland2
FinnNilsenMidt-Norge2
RobertPedersenMidt-Norge2
BårdRopstadSørlandet2
ChristofferSolbakkenØstlandet2
Caroline FrøytlogStrømlandSørlandet2
Nils OlafThonvaldØstlandet2
RolfVan Der VegtØstlandet2
TerjeAlvebergSørlandet1
Arvid HAnthonsenSørlandet1
ArneBergoHordaland1
HildegunnDidriksenTroms og Finnmark1
KnutDreiåsMidt-Norge1
SIGRIDEGGENIndre Østland1
TomEltonSunnmøre og Nordfjord1
Hans-JørgenHovelstadØstlandet1
Eli KristinHårbergMidt-Norge1
Ørnulf H.JenssenNordland1
SveinungKlyveHordaland1
KarolineKvernvikMidt-Norge1
Kåre EgilKviltenIndre Østland1
Odd HelgeRabbevågSunnmøre og Nordfjord1
KristinSandstrakNordland1
LitaSelandSørlandet1
RajatSinghØstlandet1
Bjarne EmilTimeRogaland1
TrondØstvangTroms og Finnmark1

Samlet poengsum 2015-2019

Nedenfor vises listen med den totale poengsum etter alle runder/alle år i fotokonkurransen.

Wenche Anita L DahleMidt-Norge98
Nina JonssonØstlandet81
Magnar LienMidt-Norge51
Jarle LundeRogaland44
Stein Kristian MartinsenØstlandet38
Tommy AndreassenNordland34
Kjell Ivar ØyeSunnmøre og Nordfjord33
Bente R DybeslandSørlandet31
Brit Indahl LandeSørlandet31
Kåre JohansenØstlandet31
Jarle I. KvamSørlandet30
Bjarke AndersonØstlandet24
Ebba T. JenssenNordland24
Jan Sivert HauglidØstlandet23
Oddvar VoldheimNordland22
Geir AntonsenNordland21
Jørn HagenØstlandet20
Heidi MellingenØstlandet19
Jan DorvålenIndre Østland19
Jon LangelandØstlandet19
Mia HusdalNordland19
Terje AlvebergSørlandet19
Håkon LangmoTroms & Finnmark18
Kjersti HolstØstlandet18
Oddmund KjøsnesSunnmøre og Nordfjord18
Ørnulf H. JenssenNordland18
Atle SveenIndre Østland17
Odd Egil BakkenIndre Østland17
Hans Jørgen HovelstadØstlandet16
Nils J TollefsenRogaland16
Sylwia GrabinskaMidt Norge16
Hilde SkiffardSørlandet15
Tom ThodesenØstlandet15
Arne K MalaHordaland14
Bjørn LindgrenØstlandet13
Elisabeth SyvertsenSørlandet13
Eva FrisnesMidt-Norge13
Jan Robert BøeNordland13
Terje GranMidt-Norge13
Arild HareideØstlandet12
Erlend KrumsvikSunnmøre og Nordfjord12
Jan-Rune SamulesenIndre Østland12
Rita JakobsenNordland12
Borgny HålandRogaland11
Finn NilsenMidt-Norge11
Kjell StålevikIndre-Østland11
Anne ØveråsRogaland10
Bård RopstadSørlandet10
Carl Erik KilanderSørlandet10
Geir HansenØstlandet10
Borgny HelnesØstlandet9
Espen VikerØstlandet9
Hildegunn DidriksenTroms & Finnmark9
Janne_MonsenHordaland9
Kare Egil KviltenIndre-Østland9
Finn Arne MortensenNordland8
Hege Klausen JakslandØstlandet8
Kai-Erik UlebergSørlandet8
Lars Andreas DybvikMidt-Norge8
Olav ThokleSunnmøre8
Arnfinn MalmedalMidt Norge7
Christoffer solbakkenØstlandet7
Elling BergØstlandet7
Helge SøgnebottenHordaland7
Janet SaurØstlandet7
Ole Christian TorkildsenØstlandet7
Tone HeggelundSørlandet7
Eigil B JensenØstlandet6
Erik KristensenSørlandet6
Helge DrangeHordaland6
Henrik StrømstadØstlandet6
Jan FagerlandRogaland6
Marius Anderberg BookØstlandet6
Thor-Arthur DidriksenTroms & Finnmark6
Torstein WremerSørlandet6
Trond ØstvangTroms & Finnmark6
Beate Strøm JohansenSørlandet5
Bjorn OlssonHordaland5
Bjørn HaslerudØstlandet5
Erika Anita LeslieØstlandet5
Jan NordvaalenIndre-Østland5
Lita SelandSørlandet5
Marion_KletteNordland5
Anne-Lise StangenesSørlandet4
Bjarne Emil TimeRogaland4
Kolbein SvenssonMidt-Norge4
Kolbjørn PedersenRogaland4
marit flatåsMidt-Norge4
Nils Henning AustadØstlandet4
Rine Grue CarlsenØstlandet4
Steinar JenskaugØstlandet4
Sven Erik FredriksenNordland4
Tor Oscar LillevoldNordland4
Øistein Rune HansenØstlandet4
Ann J NordvaalenIndre-Østland3
Anne SkjevikMidt-Norge3
Annette Wimme HøylandSørlandet3
Arnfinn NylandSørlandet3
Barbro HagenNordland3
Eli Kristin HårbergMidt-Norge3
Jörg BrunkeMidt-Norge3
Kristin SandstrakNordland3
Laila FredhjemIndre Østland3
Ronny NilsenØstlandet3
Sigbjorn FrengenMidt-Norge3
Sigve SolheimHordaland3
Synnøve G SolbergSørlandet3
Ylva SjøgrenIndre-Østland3
 Rajesh KumarRogaland2
Aage StorsveMidt-Norge2
Anne Sofie Holand FosbyNordland2
Bjarte HoffNordland2
Bjørn DykesteenRogaland2
Bjørn GraatrudØstlandet2
Bodil UdstuenØstlandet2
Caroline Frøytlog StrømlandSørlandet2
Egil FjøsneRogaland2
Espen HjetlandSørlandet2
Geir LudvigsenIndre Østland2
Kjell KlevsandMidt-Norge2
Knut Inge RoestadMidt-Norge2
Knut MørkhagenNordland2
Lisbeth SætraSørlandet2
May Helen SørsandmoNordland2
Merja OlssonHordaland2
Nils Olaf ThonvaldØstlandet2
Robert PedersenMidt-Norge2
Rolf Van Der VegtØstlandet2
Sigmund FjellbergØstlandet2
Sigrid EggenIndre Østland2
Sveinung LindaasØstlandet2
Tor Arne VinjeMidt-Norge2
Tore WoldMidt-Norge2
Ulla SpansdahlØstlandet2
Urpo TarnananenØstlandet2
 Edvard Gunnar EilefsenØstlandet1
 Hermod-Sture DreiåsMidt Norge1
Arne BergoHordaland1
Arvid AnthonsenSørlandet1
Arvid H AnthonsenSørlandet1
Asbjorn OlsenHordaland1
Bente KlevenbergØstlandet1
Berit Vold EidemMidt Norge1
David WrangborgTroms & Finnmark1
Gunleif HellandRogaland1
Gunnar DahlMidt-Norge1
Hermod-Sture DreiåsMidt-Norge1
Jan EngerØstlandet1
Jan HelgesenØstlandet1
Jon AasenØstlandet1
Kari Ask BardliIndre-Østland1
Karoline KvernvikMidt-Norge1
Knut DreiåsMidt-Norge1
Kristian WoldheimMidt-Norge1
Kåre Egil KviltenIndre Østland1
Lisbeth Felida AabjørnsrødDirekte medlem1
Magnus Johan SteinsvårHordaland1
Maria EgelandSørlandet1
Marianne Hegge SkogholmNordland1
Odd Helge RabbevågSunnmøre og Nordfjord1
Olvar GussiåsØstlandet1
Per Christian SaeboSunnmøre1
Per GuttuTroms1
Rajat SinghØstlandet1
Silje-Mari KarlsenNordland1
Sondre BalstadMidt-Norge1
Sta°le KnutsenTroms & Finnmark1
Steffan HestenesSørlandet1
Stig GudbrandsenTroms & Finnmark1
Strøm johansenSørlandet1
Sveinung KlyveHordaland1
Tom EltonSunnmøre og Nordfjord1
Tom L LarsenSørlandet1
Tonja HjølloRogaland1
Toril EnersenØstlandet1
Trygve BergetRogaland1
Øystein JacobsenRogaland1

Årets lokallag 2019

Årets lokallag er BioFoto Østlandet med totalt 85 poeng.

Østlandet85
Midt-Norge61
Sørlandet46
Nordland39
Indre Østland39
Rogaland22
Hordaland9
Sunnmøre og Norfjord7
Troms og Finnmark6