Hall of Fame 2015/16

 

Årets fotograf 2016: Wenche Anita Larsen Dahle har totalt oppnådd 27 poeng i år. Vi gratulerer Wenche som årets fotograf 2016. Som årets fotograf får hun i tillegg 10 bonuspoeng – totalt 37 poeng.

Årets lokallag 2016: Årets lokallag er BioFoto Østlandet med totalt 61 poeng.


Lokallagene

BioFoto Østlandet – 132 poeng
BioFoto Midt-Norge – 97 poeng
BioFoto Sørlandet – 79 poeng
BioFoto Nordland – 72 poeng
BioFoto Sunnmøre og Nordfjord – 53 poeng
BioFoto Indre-Østland – 25 poeng
BioFoto Rogaland – 23 poeng
BioFoto Troms – 17 poeng
BioFoto Hordaland – 15 poeng


Fotografene

 

Plassering Navn Lokallag Poeng
1 Wenche A L Dahle Midt-Norge 68
2 Jørn Hagen Østlandet 20
3 Magnar Lien Midt-Norge 17
Brit Indahl Lande Sørlandet 17
Kjell Ivar Øye Sunnmøre og Nordfjord 17
6 Tommy Andreassen Nordland 15
Håkon Langmo Troms 15
8 Arne K Mala Hordaland 14
Stein Kristian Martinsen Østlandet 14
10 Terje Gran Midt-Norge 13
11 Jan Robert Bøe Nordland 12
Erlend Krumsvik Sunnmøre og Nordfjord 12
13 Atle Sveen Indre Østland 11
14 Ebba Torsteinsen Jenssen Nordland 10
Bjørn Lindgren Østlandet 10
Geir Hansen Østlandet 10
Jon Langeland Østlandet 10
18 Borgny Helnes Østlandet 9
Hans-Jørgen Hovelstad Østlandet 9
Jarle Kvam Sørlandet 9
21 Odd Egil Bakken Indre Østland 8
Nils J Tollefsen Rogaland 8
Bente R. Dybesland Sørlandet 8
Terje_Alveberg Sørlandet 8
25 Geir Antonsen Nordland 7
Ørnulf Jenssen Nordland 7
Espen Viker Østlandet 7
Ole Christian Torkildsen Østlandet 7
29 Finn Nilsen Midt-Norge 6
Henrik Strømstad Østlandet 6
Jan Fagerland Rogaland 6
Erik Kristensen Sørlandet 6
33 Kjell Sveen Stålevik Indre Østland 5
Marion_Klette Nordland 5
Erika Anita Leslie Østlandet 5
Bård Ropstad Sørlandet 5
37 Kolbein Svensson Midt-Norge 4
Heidi Mellingen Østlandet 4
Nils Henning Austad Østlandet 4
Tom Thodesen Østlandet 4
Kolbjørn Pedersen Rogaland 4
Torstein Wremer Sørlandet 4
43 Anne Skjevik Midt-Norge 3
Jörg Brunke Midt-Norge 3
Barbro Hagen Nordland 3
Rita Jakobsen Nordland 3
Bjarke Anderson Østlandet 3
Annette Wimme Høyland Sørlandet 3
Arnfinn Nyland Sørlandet 3
Kai-Erik Uleberg Sørlandet 3
Oddmund Kjøsnes Sunnmøre og Nordfjord 3
52 Aage Storsve Midt-Norge 2
Kjell Klevsand Midt-Norge 2
Tor Arne Vinje Midt-Norge 2
May Helen Sørsandmo Nordland 2
Tor Oscar Lillevold Nordland 2
Tor Oskar Lillevold Nordland 2
Bjørn Graatrud Østlandet 2
Bodil Udstuen Østlandet 2
Urpo Tarnananen Østlandet 2
Egil Fjøsne Rogaland 2
Beate Strøm Johansen Sørlandet 2
Espen Hjetland Sørlandet 2
Lisbeth Sætra Sørlandet 2
65 Lisbeth Felida Aabjørnsrød Direkte medlem 1
Magnus Johan Steinsvår Hordaland 1
Laila Fredhjem Indre Østland 1
Sigrid Eggen Indre Østland 1
Kristian Woldheim Midt-Norge 1
Tore Wold Midt-Norge 1
Kristin Sandstrak Nordland 1
Marianne Hegge Skogholm Nordland 1
Ørnulf Jenssen Nordland 1
Silje-Mari Karlsen Nordland 1
Bente Klevenberg Østlandet 1
Jan Enger Østlandet 1
Olvar Gussiås Østlandet 1
Toril Enersen Østlandet 1
Anne Øverås Rogaland 1
Øystein Jacobsen Rogaland 1
Trygve Berget Rogaland 1
Anne-Lise Stangenes Sørlandet 1
Arvid Anthonsen Sørlandet 1
Lita Seland Sørlandet 1
Maria Egeland Sørlandet 1
Steffan Hestenes Sørlandet 1
Synnøve G Solberg Sørlandet 1
Tom L Larsen Sørlandet 1
Ståle Knutsen Troms 1
Stig Gudbrandsen Troms 1

 

Sharing is caring!