Hall of Fame 2015/16

 

Årets fotograf 2016: Wenche Anita Larsen Dahle har totalt oppnådd 27 poeng i år. Vi gratulerer Wenche som årets fotograf 2016. Som årets fotograf får hun i tillegg 10 bonuspoeng – totalt 37 poeng.

Årets lokallag 2016: Årets lokallag er BioFoto Østlandet med totalt 61 poeng.


Lokallagene

BioFoto Østlandet – 132 poeng
BioFoto Midt-Norge – 97 poeng
BioFoto Sørlandet – 79 poeng
BioFoto Nordland – 72 poeng
BioFoto Sunnmøre og Nordfjord – 53 poeng
BioFoto Indre-Østland – 25 poeng
BioFoto Rogaland – 23 poeng
BioFoto Troms – 17 poeng
BioFoto Hordaland – 15 poeng


Fotografene

 

Plassering Navn Lokallag Poeng
1 Wenche A L Dahle MN 68
2 Jørn Hagen Ø 20
3 Magnar Lien MN 17
Brit Indahl Lande S 17
Kjell Ivar Øye SN 17
6 Tommy Andreassen N 15
Håkon Langmo T 15
8 Arne K Mala H 14
Stein Kristian Martinsen Ø 14
10 Terje Gran MN 13
11 Jan Robert Bøe N 12
Erlend Krumsvik SN 12
13 Atle Sveen 11
14 Ebba Torsteinsen Jenssen N 10
Bjørn Lindgren Ø 10
Geir Hansen Ø 10
Jon Langeland Ø 10
18 Borgny Helnes Ø 9
Hans-Jørgen Hovelstad Ø 9
Jarle Kvam S 9
21 Odd Egil Bakken 8
Nils J Tollefsen R 8
Bente R. Dybesland S 8
Terje_Alveberg S 8
25 Geir Antonsen N 7
Ørnulf Jenssen N 7
Espen Viker Ø 7
Ole Christian Torkildsen Ø 7
29 Finn Nilsen MN 6
Henrik Strømstad Ø 6
Jan Fagerland R 6
Erik Kristensen S 6
33 Kjell Sveen Stålevik 5
Marion_Klette N 5
Erika Anita Leslie Ø 5
Bård Ropstad S 5
37 Kolbein Svensson MN 4
Heidi Mellingen Ø 4
Nils Henning Austad Ø 4
Tom Thodesen Ø 4
Kolbjørn Pedersen R 4
Torstein Wremer S 4
43 Anne Skjevik MN 3
Jörg Brunke MN 3
Barbro Hagen N 3
Rita Jakobsen N 3
Bjarke Anderson Ø 3
Annette Wimme Høyland S 3
Arnfinn Nyland S 3
Kai-Erik Uleberg S 3
Oddmund Kjøsnes SN 3
52 Aage Storsve MN 2
Kjell Klevsand MN 2
Tor Arne Vinje MN 2
May Helen Sørsandmo N 2
Tor Oscar Lillevold N 2
Tor Oskar Lillevold N 2
Bjørn Graatrud Ø 2
Bodil Udstuen Ø 2
Urpo Tarnananen Ø 2
Egil Fjøsne R 2
Beate Strøm Johansen S 2
Espen Hjetland S 2
Lisbeth Sætra S 2
65 Lisbeth Felida Aabjørnsrød D 1
Magnus Johan Steinsvår H 1
Laila Fredhjem 1
Sigrid Eggen 1
Kristian Woldheim MN 1
Tore Wold MN 1
Kristin Sandstrak N 1
Marianne Hegge Skogholm N 1
Ørnulf Jenssen N 1
Silje-Mari Karlsen N 1
Bente Klevenberg Ø 1
Jan Enger Ø 1
Olvar Gussiås Ø 1
Toril Enersen Ø 1
Anne Øverås R 1
Øystein Jacobsen R 1
Trygve Berget R 1
Anne-Lise Stangenes S 1
Arvid Anthonsen S 1
Lita Seland S 1
Maria Egeland S 1
Steffan Hestenes S 1
Synnøve G Solberg S 1
Tom L Larsen S 1
Ståle Knutsen T 1
Stig Gudbrandsen T 1

 


D = Direkte medlem
H = Hordaland
IØ = Indre Østland
MN = Midt-Norge
N = Nordland
R = Rogaland
S = Sørlandet
SN = Sunnmøre og Nordfjord
T = Troms
Ø = Østlandet