Kare-Johansen_ostlandet_Snobyger-på-Stave

Poengliste 1. runde Fotokonkurransen

Foto: Kåre Johansen | Østlandet | Snøbyger på Stave

Resultat/poengliste etter 1. Runde Fotokonkurranse

Etter 1. runde leder Kåre Johansen med 15 poeng sammenlagt, Kåre fikk poeng på hele 4 bilder, derav 8 på bronse bilde.  Jan Nordvålen fikk 12 poeng for gullbilde + 2 bilder med 1 poeng hver, totalt 14 poeng. Jarle Kvam fikk sølv bilde med 10 poeng + 3 bilder med 1 poenghver. Nedenfor ser du listen over alle de som fikk poeng etter 1. runde.

 

Fornavn Etternavn Lokallag Bilde 1

Poeng

Bilde2

Poeng

Bilde3

Poeng

Bilde 4

Poeng

Sum 1 runde
Kåre Johansen Østlandet 8 5 1 1 15
Jan Nordvålen Indre Østland 12 1 1 14
Jarle I. Kvam Sørlandet 10 1 1 1 13
Tommy Andreassen Nordland 5 5 1 1 12
Jan-Rune Samuelsen Indre Østland 5 5 1 1 12
Finn Arne Mortensen Nordland 5 1 1 1 8
Lars Andreas Dybvik Midt-Norge 5 1 1 1 8
Magnar Lien Midt-Norge 5 1 1 1 8
Helge Søgnebotten Hordaland 5 1 6
Wenche Anita L Dahle Midt-Norge 5 5
Heidi Mellingen Østlandet 1 1 1 1 4
Oddmund Kjøsnes Sunnmøre og Nordfjord 1 1 1 1 4
Arnfinn Malmedal Midt-Norge 1 1 1 3
Eigil B. Jensen Østlandet 1 1 1 3
Odd Egil Bakken Indre Østland 1 1 1 3
Ronny Nilsen Østlandet 1 1 1 3
Bjarke Anderson Østlandet 1 1 2
Geir Ludvigsen Indre Østland 1 1 2
Geir Antonsen Nordland 1 1 2
Håkon Langmo Troms og Finnmark 1 1 2
Jan Sivert Hauglid Østlandet 1 1 2
JARLE LUNDE Rogaland 1 1 2
Kjersti Holst Østlandet 1 1 2
Marit Flatås Midt-Norge 1 1 2
Mia Husdal Nordland 1 1 2
Nils Olaf Thonvald Østlandet 1 1 2
Sven Erik Fredriksen Nordland 1 1 2
Sylwia Grabinska Midt-Norge 1 1 2
Arne Bergo Hordaland 1 1
Bente R. Dybesland Sørlandet 1 1
Borgny Håland Rogaland 1 1
Bård Ropstad Sørlandet 1 1
Caroline Frøytlog Strømland Sørlandet 1 1
Christoffer Solbakken Østlandet 1 1
Ebba T. Jenssen Nordland 1 1
Eli Kristin Hårberg Midt-Norge 1 1
Eva Frisnes Midt-Norge 1 1
Janet Saur Østlandet 1 1
Karoline Kvernvik Midt-Norge 1 1
Knut Dreiås Midt-Norge 1 1
Knut Mørkhagen Nordland 1 1
Kåre Egil Kvilten Indre Østland 1 1
Lita Seland Sørlandet 1 1
Odd Helge Rabbevåg Sunnmøre og Nordfjord 1 1
Robert Pedersen Midt-Norge 1 1
Sigrid Eggen Indre Østland 1 1
Stein Kristian Martinsen Østlandet 1 1
Thor-Arthur Didriksen Troms og Finnmark 1 1
Tom Elton Sunnmøre og Nordfjord 1 1
Tone Heggelund Sørlandet 1 1
Trond Østvang Troms og Finnmark 1 1
Ørnulf H. Jenssen Nordland 1 1